Empsan Tekstil | Empsan Tekstil

Hakkımızda

Videoyu oynat

Hakkımızda

Şirketimiz, kurulduğu tarihten itibaren aralıksız devam eden yatırımlarıyla hızlı bir büyüme sürecine girmiş ve varlığını sürdürdüğü 13 yılı aşkın süredir hazır giyim sektöründeki öncü firmalardan biri olmuştur. 2010 yılında kurulan Empsan Tekstil 5000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’de baskı sektöründe kendi ARGE’sini geliştiren ender firmalardan birisidir.
Firmamız başta İngiltere olmak üzere birçok avrupa ülkesine ihracat yapmaktadır.

İşletmemiz, kuruluşundan bu yana, her yıl büyüme ve yenileme yatırımlarına önem verip, sektördeki yerini korumayı başarmıştır. Bölgesinde üretim, istihdam ve katma değer yaratarak, ülkemize ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Şirket Politikamız

Sürdürülebilir kalkınma için doğal kaynaklarımızın verimli yönetilmesi kritik bir önem taşımaktadır. Empsan, stratejik planlarını yaparken doğal kaynakların korunması ve verimli kullanılması sorumluluğunu her zaman göz önünde bulundurmaktadır.
Çevresel risklerin tespit edilerek doğal kaynakların korunmasını sağlamak çevre yaklaşımının temelini oluşturmaktadır.

Empsan, iklim değişikliğine karşı duyarlı, temiz ve sağlıklı bir çevrenin gelecek nesillere aktarılması, yatırım planlarında çevresel etkilerin değerlendirilerek, çevre dostu teknolojilerin tercih edilmesi, tüm faaliyetlerde iklim değişikliği ve sürdürülebilirliğin öncelikli kılınması ve çevre dostu bir satın alma politikası uygulamaktadır.

Vizyonumuz

Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek.
”Önce insan” prensibiyle hareket ederek, çalışanlarımıza kendilerini değerli hissettirmek.
Doğayla barışık olmak ve çevre bilincini oluşturarak yaygınlaştırmak, çevre dostu üretimler anlamında yeni çözümler geliştirmek. Sürdürülebilir bir üretim için doğayı korumak.

Adresimiz

Beylikdüzü OSB Mahallesi, Bakır ve Pirinç Sitesi Mustafa Kurtoğlu Cad. No:3
0212 875 98 72